31

Saturday, July

Tematyczny serwis internetowy!

Perfumy
 /  /  /  /  /  / Perfumy
Perfumy

Perfumy

Podobno faceci są z Marsa, a kobiety z Wenus. Jeśli tak jest, to z pewnością na obu tych planetach były punkty sprzedaży. Bo wbrew powszechnej opinii zarówno panowie jak i panie ubóstwiają zakupy. Płeć atrakcyjna najczęściej kupuje preparaty poprawiające urodę, bieliznę i buty. Faceci zaś w pierwszej kolejności wybierają zegarki, perfumy i… również buty. Ich szafy nie zapełniają się tak samo szybko jak ich żon, lub dziewczyn, bowiem szaleją oni za gustownymi strojami oraz przywiązują mnóstwo pokaźniejszą wagę do metki aniżeli one. To weryfikuje witryna internetowa http://www.swetry.biz/. Niekiedy potrafią nawet zrezygnować z kupna czegoś, bowiem rzecz wydaje im się zbyt… tania. Lubią również zaglądać do sklepów z bielizną, żeby sprawić upominek swoim partnerkom. Odwrotnie od stereotypu większość mężczyzn kocha dbać o siebie. Z przyjemnością kupują koszule, spodnie i swetry, czy też pozwalają zabrać się na zakupy swoim kobietom. I choć kręcą nosem i przybierają zniecierpliwione, znudzone miny, stukając palcem w zegarek pod sklepem, gdy panie przymierzają stroje dla siebie, to w pojedynkę lub ewentualnie w męskim gronie rzucają się w wir sklepowych atrakcji oraz powoduje im to ściśle mówiąc kolosalną przyjemność.

About the author:

Related posts

Publikacje:

  • pokoje nad morzem bałtyckim nocowanie spanie w pokoju pokoje w Dźwirzynie nadmorskie mieszkania pokój blisko morza noclegi
  • Największy sklep numizmatyczny dla Numizmatyka, i z darmową wyceną skup monet przedstawiamy cennik monet, oraz ceny monet w skupie. Kupujemy najwięcej!